Poznaj nas!

LEG!T jest miksem młodości, kreatywności, doświadczenia, otwartości na świat i zainteresowania ludźmi. Tworzymy i kreujemy naszą markę na własnych zasadach, pokazując Wam nasz punkt widzenia. Cenimy estetykę, jakość, unikatowość. A to co cenimy, dajemy Wam.

Mamy prostą zasadę – stawiamy na jakość. Jakość krojów, materiałów i wykonania, dlatego współpracujemy z rzemieślnikami w swoich dziedzinach, którzy pracują od kilkudziesięciu lat w swojej profesji. Dla każdego to coś więcej niż tylko wykonanie usługi, ale to doświadczenie, dokładność, poświecenie i zaangażowanie. Rozumiemy się i szanujemy wzajemnie. Jesteśmy obecni na każdym etapie tworzenia, dzięki temu dajemy Wam najlepszą jakość – jakość LEG!T.

Naszym celem jest dawanie Wam ubrań na lata.

Materiały pochodzą od polskich producentów, a wszystkie ubrania szyjemy w Polsce

Poznajcie nas!

Paulina od zawsze marzyła o pracy w branży modowej. W LEG!T spełnia się tworząc kroje, wyszukując materiałów, poznając tajniki szycia. Jest twarzą całego projektu i nadaje ton marce swoimi inspiracjami i kreatywnością. To również Paulina prowadzi social media i ma kontakt z Wami. Każda rzecz, którą Wam dostarczamy, jest sprawdzana przez Paulinę, a wierzcie że jest bardzo wymagająca i żaden defekt nie ujdzie jej uwadze.

Mateusz z kolei od zawsze lubił kreować i zarządzać. Tworzenie marki odzieżowej to dla niego nowość, ale również niezwykła przygoda. W LEG!T odpowiada za dokumenty, tabelki, analizy, plany, koncepcje i spinanie wszystkich elementów razem. Oprócz tego lubi rysować i tworzyć, więc grafiki to jego sprawa.